Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exatlon Challenge nedir? Exatlon Challange yarışmasında kimler hangi YouTuberlar bulunuyor?

Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı yaptığı yarışma programları ile adından söz ettirmeye devam ederken şimdilerde ise ünlü Youtuber’larla çektiği Exatlon Challenge isimli Netflix programı ile gündemdeki yerini aldı. Soz zamanların en çok kullanılan film ve dizi izleme platformu Netflix’te yayın hayatına başlayacak olan yapımda birbirinden ünlü tam 18 Youtuber bulunuyor. Aynı zamanda bu programın çekimlerinin Survivor gibi Dominik’te yapıldığı da program ile ilgili bilgiler arasında yer alıyor. Peki, Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exatlon Challenge nedir? Exatlon Challange yarışmasında kimler hangi YouTuberlar var? İşte tüm detaylar…

Son zamanların en çok kullanılan dizi ve film izleme platformu Netflix’te ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exatlon Challenge programının yayınlanacağı haberi medya gündemine bomba gibi düştü. Ünlü Youtuber’ları bir araya getirerek hazırlanan projenin Temmuz ayında yayınlanacağı bildirilirken Dominik’te çekilen program için tam 18 ünlü isim bir araya geldi. Buna göre medya gündemini yakından takip eden vatandaşlar araştırmalarına hız kesmeden devam ediyor. Peki, Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exatlon Challenge nedir? Exatlon Challange yarışmasında kimler hangi YouTuberlar var? İşte merak edilen tüm detaylar…

Exatlon Challenge nedir?

Yapımcılığı Acun Medya tarafından üstlenilen ve günümüze kadar dünya genelinde 58 milyon izleyiciye ulaşarak spor ve realityi bir arada sunan programda, Türkiye’nin en popüler YouTuber’ları bulunacak ve mücadele edecek. Orkun Işıtmak’ın sunuculuğunu üstleneceği, Oğuzhan Uğur’un Exatlon Face-Off bölümleriyle yer aldığı yarışma online dizi – film platformu Netflix’te ekrana gelecek. Exatlon Challenge Türkiye, 3 Temmuz 2020’da Netflix’te yayınlanacak.

EXATLON CHALLENGE’DA KİMLER YARIŞACAK?

Yüksek fizik performans ve konsantrasyon gerektiren Exatlon yarışmasında yarışmacılar iki takıma ayrılacak. Takımlar haftalarca özel kamplarda yaşayarak hem gruplarının galibiyeti hem de bireysel şampiyonluk için parkurlarda yarışacaklar.

Exatlon Challenge Türkiye’nin kadrosunda yer alan isimler ise şöyle:

Doğan Kabak

Buse Plan

Barış Erdoğan

Burce Yağmur Karabal

Uras Benlioğlu

Aleyna Şen

Dilan Ay

Buğra Kazancı

Gözde Demiral

Hayrettin

Mendebur Lemur

Öykü Berkan

Furkan Kaya

Elanur Pat

Furkan Yaman

Dilara Aydın

Oğuzhan Uğur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir