Exatlon Challenge Dilara Aydın kimdir? Youtube adresi ne? Kaç yaşında?

Exatlon Challenge Dilara Aydın kimdir? Exatlon Challenge Youtuber’ın 18 kişilik ilk yarışmacı kadrosunda en dikkat çekici isimlerden biri Dilara Aydın. Genç ismin hayatı yarışmayı takip edenler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte Exatlon Challenge Dilara Aydın kimdir? Youtube adresi ne? Kaç yaşında? Merak edilen detaylar haberimizde…

23 yaşındaki Dilara Aydın, Oğlak burcu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Halka İlişkiler Bölümü mezunu.

İzmir’li. Whooper isminde bir kedisi var. 

Instagram’de 102 bin, Youtube’ta 3 bin 720 takipçisi bulunuyor. Yemek, moda, makyaj, kişisel bakım konularında paylaşımlar yapıyor. 

İşte kendi sözleriyle Dilara Aydın…

“19 yaşına dönseydim geçmeyecek acı ve unutulmayacak hiçbir şey yoktur. Kafana takma derdim. Aşırı pozitif bir insan değilim aslında. Sadece artık mutlu olduğum şeyi yapıyorum. Mutlu olduğum insanlarlayım ve mutlu olduğum gibi davranıyorum. Aşırı moralim bozulunca müzik dinliyorum, yemek yiyorum, yürüyüşe çıkabilirim. Bazen ise hiçbir şey yapmıyorum. 

Öyle oturup geçmesini bekliyorum. Gelecek kaygım olmuyor dersem yalan olur ama ben bugünü yaşamayı çok seviyorum.  Diş konusunda takıntılıyım. Hayat mottom; kendin ol, dürüst ol, sabırlı ol ve her zaman devam et. Kalabalık arkadaş grubumla birlikte yemek yemeyi, eğlenmeyi çok seviyorum. Aile çok seviyorum. Benim için birincisi ve en önemlisi enerji düşüren, bir şeylerden keyif almayı bilmeyen, stabil yaşayan birinin benim hayatımda yeri olamaz. Çünkü ben hareketlilik seviyorum. Vegan olamam ama vejeteryan olabilirim. 

Çünkü et ve et ürünlerini sevmiyorum. Bütün dövmelerimin ufak tefek anlamları var. Evlenmeye karşı bir insan değilim tabii ki. Yanındayken kendimi olduğum gibi hissettiğim, ekstra bir çaba sarf etmediğim mutlu olduğum, çabasız sevdiğim biriyle evlenirim.

Ben bir kere bir şeyden soğuduysam onu tekrar yaşayamıyorum. Bu konuda biraz gaddar olabilirim. Saçlarıma deli gibi bakıyorum. Maske yapıyorum, hindistan cevizi yağı yapıyorum ayda iki kere. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir