Exatlon Challenge Türkiye 2020 nedir? Yarışmacıları kimlerdir? Ne zaman başlayacak?

Exatlon Challenge Türkiye 2020 nedir? Acun youtuber yarışması ne zaman başlayacak? Nasıl oynanacak? Hangi kanalda? Exatlon Challenge yarışmasının yarışmacıları kimlerdir? soruları arama motorlarında sıkça araştırılmaktadır. Biz de sizler için bu merak edilenleri derledik. Tüm merak edilenler haberimizde…

Exatlon Challenge Türkiye Acun Ilıcalı’nın merakla beklenen yeni yarışması. Peki Exatlon Challenge Türkiye 2019 nedir? Acun youtuber yarışması ne zaman başlayacak? Exatlon Challenge yarışmasının yarışmacıları kimlerdir? Tüm merak edilenler haberimizde…

EXATLON CHALLENGE TÜRKİYE 2019 NEDİR?

Yüksek fizik performans ve konsantrasyon gerektiren, Ünlüler ve Gönüllüler olarak ayrılmış iki takım haftalar boyu özel kamplarda yaşayarak, hem kendi gruplarının galibiyeti hem de bireysel şampiyonluk için parkurlarda yarışırlar.

EXATLON CHALLENGE TÜRKİYE NE ZAMAN VE HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Exatlon Challenge Youtuber başlama tarihi Aralık ayında düşünülüyor. Yarışmacılar iyice hazırlanıyor. Ancak Exatlon Challenge Youtuber başlama tarihi ve detayları henüz belli olmadı. İlk olarak henüz yayınlayacak kanal yada internet adresi platformu belli olmadı.

EXATLON CHALLENGE TÜRKİYE NASIL OYNANACAK?

Youtuber Orkun Işıtmak canlı yayında yaptığı açıklamada; “Mecrayı henüz söyleyemiyorum fakat çok güzel bir proje ortaya çıkacak. Acun ağabeyle daha önceden bir araya gelmek çok istemiştik fakat bugüne kısmet oldu. Proje için önümüzdeki ay Dominik’te çekimlere gidicem. Exatlon Challenge, Survivor’dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9’ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım.” demişti.

EXATLON CHALLENGE YARIŞMACILARI NASIL SEÇİLİYOR?

2017’de Brezilya’da yayınlanan Exathlon Brasil programında 10’ü ünlü 10’u gönüllü toplamda 20 yarışmacının oluşturduğu 2 takım, Dominik Cumhuriyeti‘ndeki zorlu Exathlon parkurlarında kıyasıya mücadele etmişti.

EXATLON CHALLENGE TÜRKİYE YARIŞMACILARI KİMLER?

İşte Exatlon Challenge Türkiye’da yarışacak olan yarışmacılar: Doğan Kabak, Buse Plan, Barış Erdal, Burce Yağmur Karabal, Uras Benlioğlu, Aleyna Şen, Dilan Ay, Buğra Kazancı, Gözde Demiral, Hayrettin, Mendemur Lemur, Öykü Berkan, Furkan Kaya, Elanur Pat, Furkan Yaman, Dilara Aydın, Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir