Uras Benlioğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? 2020 Eksatlon Challenge Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu hakkında bilgiler!

2020 Eksatlon Challenge Türkiye yarışması Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı. Heyecan ve aksiyon dolu yarışmaya ait detaylar, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Sosyal medya fenomeni Uras Benlioğlu ismi de yarışmacılar arasında yer alıyor. İzmir’de dünyaya gelen ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Uras Benlioğlu Kimdir? 2020 Eksatlon Challenge Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu hakkında bilgiler!

Ünlü Youtuber Uras Benlioğlu 2020 Exatlon Challenge Türkiye yarışmacıları arasında yer aldı. Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen Exatlon Challenge yarışmasında sosyal medya fenomenleri yarışırken yarışmacılara dair detaylar da izleyenler ve hayranları tarafından merak ediliyor. Peki; Uras Benlioğlu Kimdir? 2020 Eksatlon Challenge Türkiye yarışmacısı Uras Benlioğlu hakkında bilgiler!

URAS BENLİOĞLU KİMDİR?

Uras Benlioğlu, 16 Şubat 1982 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’den mezun olduktan sonra televizyona dünyasına adım attı. Bu dönemde haber seslendirme, öğle haberleri spikerliği ve muhabirlik görevlerini üstlendi.

2014 yılında habercilik mesleğine ara verdikten sonra ‘Tamam mıyız?’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi projelerinin kamera arkası belgesellerini hazırladı. Ürün inceleme/eğlence içeriklerine sahip Youtube kanalıyla ismini geniş kitlelere duyurdu.
9 Eylül 2012 yılında Rana Benlioğlu ile nikah masasına oturan Uras Benlioğlu “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” isimli sinema filminde rol aldı.

Uras Benlioğlu’nun ürün inceleme/eğlence içeriklerine sahip bir Youtube kanalı bulunuyor. Abone sayısı 2,5 milyonun üzerinde olan Benlioğlu’nun, Instagram hesabında ise 620 binin üzerinde takipçisi bulunuyor ve gönderi başına aldığı ortalama like sayısı 50 bin seviyesinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir